SKALA ARKITEKTER HAR TEGNESTUER I HORSENS OG KØBENHAVN

a
Amalie Takahashi Christiansen
Kommunikationspraktikant
Anne Charlotte Hove
Bogholder
Benjamin Have
Konstruktør, praktikant
Bente Damgaard
Bestyrelsesformand
Cecilie Horup Hansen
Kommunikationsmedarbejder
Cecilie Kock Engegaard
Arkitekt, studentermedhjælper
Charlotte Møller
Tegnestuechef København, partner, byggeøkonom
Christina P. Bøgelund
Bygningskonstruktør
Christoffer Olsen
Arkitektpraktikant
Daniel Tykjær
Konstruktør, praktikant
Dennis Eklund Jørgensen
Bygningskonstruktørpraktikant
Elias Kjærsgaard
Ekstern konsulent, Potential in Action
Emil Grove Dencher Andersen
Studentermedhjælper, kommunikation
Emil Simonsen
Udviklingschef, bygherrerådgiver
Emilie Vestergaard Pedersen
Piccoline
Erik Folke Holm-Hansson
Projektleder, DGNB-konsulent
Gitte Don
Planlægningsansvarlig
Gitte Merete Nielsen
Økonomichef
Grete Hoffmann
Administration
Henrik Ulsfort
Kreativ leder København, arkitekt, landskabsarkitekt
Hrund Wickler
Arkitekt, Space Planner
Jacob Ho Feldthaus
Projektleder, bygningskonstruktør
Jeppe Mølbach Dyg
Arkitekt
Jeppe Rasmussen
Bygningskonstruktør
Jeppe Winther
Arkitekt
Julie Ankjær
Kreativ chef, partner, arkitekt, bygningskonstruktør
Julie Gjettermann Bergelin
Bygningskonstruktør
justin x
Karoline Volder Østerby
Arkitekt
Kurt Ankjær
Direktør
Lars Rasmussen
Projektleder, bygningskonstruktør
Leonora Monse
Bygningskonstruktør
Lin Birk Jensen
Arkitekt
Line Malmkjær
Piccoline
Lise Kjær Pedersen
Kommunikationsansvarlig
Mads Heinberg
Arkitekt
Mads Malmkjær
Partner, byggeøkonom, projektleder
Malene Skaarup Valberg
Arkitekt og bygningskonstruktør
Maria Stenvaag Jeppesen
Arkitekt
Marianne Gade
Tilbudsansvarlig
Marianne Sørensen
Bygningskonstruktør
Marie Liv Stenholt
Ekstern konsulent, Potential in Action
Marie-Louise Ejstrup Albertsen
Prækvalifikationsansvarlig
Mark Kjellman Hansen
Arkitekt
Marlene Zurek
Bygningskonstruktør
Martin Boye Pedersen
Projektleder, DGNB-konsulent
martin jx
Mette Louise Jepsen
Partner, Forretningsudviklings- og relationschef, øst
Mette-Marie Pihlmann Lassen
Arkitekt
Michael Lindkær Jensen
Bygningskonstruktør, IT-ansvarlig
Mik Laugesen
Bygningskonstruktør
Mikkel Brink Petersen
Bygningskonstruktørpraktikant
Monika Maja Hasiak
Ekstern konsulent, Potential in Action
Morten T. Sørensen
Bygningskonstruktørpraktikant
Natasha Johansen
Ekstern konsulent, Potential in Action
Nicolaj Damgaard Sørensen
Arkitektpraktikant
Niels Bondrup Jensen
Kreativ leder Horsens, arkitekt
Niels Jørgen Düring
Byggeleder, bygningskonstruktør
Nikolaj Dideriksen
Bygningskonstruktør mak
Ole Jensen
KS-ansvarlig, bygningskonstruktør
Paula Gorąca
Ekstern konsulent, Potential in Action
Peter Engberg Madsen
Studentermedhjælper, IT, bygningskonstruktør
Peter L. Øberg
Bygningskonstruktør
peter x
Petter Frederiksson
Arkitektpraktikant
Rasmus Holland
Bygningskonstruktør
Rasmus Rio Gade
Projektleder, bygningskonstruktør
Rasmus Winther Brodersen
Bygherrerådgiver og projektleder, arkitekt
Rebecka Norén
Arkitekt
Rene Nedersee Andersen
Partner, tegnestuechef Horsens, byggeøkonom
Ronni Borup
Ekstern konsulent, Potential in Action
Rune Poulsgaard Kristensen
Bygningskonstruktør mak
Sofie Thiim Lehrmann
Prækvalifikationsmedarbejder
Sofie Worning Løgstrup Jensen
Landskabsarkitekt, Urban Designer
Sophie Krebs Nielsen
Arkitekt
Stina Candefors Stæhr
Landskabsarkitekt
Søren Hougaard Worsøe
Projektleder, bygningskonstruktør
Thomas Chr. V. Thomsen
Bygningskonstruktør mak
Thomas O'Brien
Arkitekt
Tobias Braae Jørgensen
Bygningskonstruktørpraktikant
Torben Rosenkvist
Projektleder, bygningskonstruktør
Trine Vermund
Forretningsudviklings- og relationschef, vest
Trym Luth Dalen
Arkitekt MAA
Xiuyuan Liu
Bygningskonstruktør