SKALA ARKITEKTER HAR TEGNESTUER I HORSENS, KØBENHAVN OG OSLO

a
Andrea Kahrs Breidablik
Arkitekt
Anne Charlotte Hove
Bogholder
Benjamin Have
Konstruktør, praktikant
Bente Damgaard
Bestyrelsesformand
Cathrine Adamsen
Arkitekt, praktikant
Cecilie Kock Engegaard
Charlotte Møller
Tegnestuechef København, byggeøkonom
Christina P. Bøgelund
Bygningskonstruktør
Daniel Tykjær
Konstruktør, praktikant
Emil Grove Dencher Andersen
Studentermedhjælper, kommunikation
Emil Simonsen
Udviklingschef, bygherrerådgiver
Emilie Vestergaard Pedersen
Piccoline
Erik Folke Holm-Hansson
Projektleder, DGNB-konsulent
Gitte Merete Nielsen
Økonomichef
Grete Hoffmann
Administration
Henriette Pedersen
Arkitekt, praktikant
Henrik Ulsfort
Kreativ leder København, arkitekt, landskabsarkitekt
Hrund Wickler
Arkitekt, Space Planner
Jacob Ho Feldthaus
Projektleder, bygningskonstruktør
Jeppe Mølbach Dyg
Arkitekt
Jeppe Rasmussen
Bygningskonstruktør
Jeppe Winther
Arkitekt
Jesper Wedel Jensen
Certificeret brandrådgiver
Julie Ankjær
Kreativ chef, partner, arkitekt, bygningskonstruktør
Julie Gjettermann Bergelin
Bygningskonstruktør
justin x
Karoline Volder Østerby
Arkitekt
Kurt Ankjær
Direktør
Lars Rasmussen
Projektleder, bygningskonstruktør
Lasse Gottfred Rosenfeldt
Projektkonsulent/Cand.Mag.
Leonora Monse
Bygningskonstruktør
Lin Birk Jensen
Arkitekt
Line Malmkjær
Piccoline
Lise Kjær Pedersen
Kommunikationsansvarlig
Louise Kraag Olsen
Arkitekt, praktikant
Mads Heinberg
Arkitekt
Mads Malmkjær
Partner, byggeøkonom, projektleder
Maria Stenvaag Jeppesen
Arkitekt
Marianne Gade
PQ- og tilbud
Marianne Sørensen
Bygningskonstruktør
Marie-Louise Ejstrup Albertsen
PQ- og kommunikationsansvarlig
Marlene Zurek
Bygningskonstruktør
Martin Boye Pedersen
Projektleder, DGNB-konsulent
martin jx
Mette Louise Jepsen
Partner, Forretningsudviklings- og relationschef, øst
Mette-Marie Daugaard Lassen
Arkitekt
Michael Lindkær Jensen
Bygningskonstruktør, IT-ansvarlig
Mihai Adrian Alupului
Projektkonsulent/BA i arkitektonisk teknologi og byggeledelse
Mik Laugesen
Bygningskonstruktør
Mikkel Dalby Jensen
Konstruktør, praktikant
Nana Bouvin Christiansen
Projektkonsulent/Cand. scient.
Nanna Bonne Jensen
Arkitekt, praktikant
Niels Jørgen Düring
Byggeleder, bygningskonstruktør
Nina Larsen
Projektkonsulent/Koaspilot
Ole Jensen
KS-ansvarlig, bygningskonstruktør
Peter Engberg Madsen
Studentermedhjælper, IT, bygningskonstruktør
Peter L. Øberg
Bygningskonstruktør
peter x
Ralph Breyt Palm
Bygningskonstruktør
Rasmus Holland
Bygningskonstruktør
Rasmus Rio Gade
Projektleder, bygningskonstruktør
Rasmus Thorup
Projektkonsulent/Maskiningeniør
Rebecka Norén
Arkitekt
Rene Nedersee Andersen
Partner, tegnestuechef Horsens, byggeøkonom
Sofie Thiim Lehrmann
PQ- og kommunikationsmedarbejder
Sofie Worning Løgstrup Jensen
Landskabsarkitekt, Urban Designer
Sophie Krebs Nielsen
Arkitekt
Stina Candefors Stæhr
Landskabsarkitekt
Søren Hougaard Worsøe
Projektleder, bygningskonstruktør
Thomas O'Brien
Arkitekt
Torben Rosenkvist
Projektleder, bygningskonstruktør
Trine Vermund
Forretningsudviklings- og relationschef, vest
Trym Luth Dalen
Arkitekt MAA